JADŁOSPIS, DEKLARACJE I OPŁATY

Żywienie w naszej szkole zaplanowano od dnia 7 września 2020 r. W sprawie zapisów na obiady prosimy zgłaszać się do intendentki -pani Dominiki Lipińskiej w sekretariacie naszej szkoły lub telefonicznie pod numerem 32 455 86 02.

Każdy z zainteresowanych rodziców zobowiązany jest wypełnić druk deklaracji na korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej, który jest dostępny w sekretariacie lub w zakładce "dokumenty do pobrania".

ZASADY KORZYSTANIA Z USŁUG STOŁÓWKI :

Cena obiadu wynosi 4,50  zł.
Wpłata za obiady dokonywana jest do 15 dnia następnego  miesiąca, w którym uczeń  korzystał ze stołówki.  Po tym terminie naliczane są ustawowe odsetki.
Jeżeli zasady płatności ulegną zmianie rodzice natychmiast zostaną powiadomieni.

Wpłat należy dokonywać na konto: 71 8470 0001 2001 0046 6776 0004
( w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka).

W dni wolne od zajęć dydaktycznych stołówka jest nieczynna.

Nieobecność w szkole lub rezygnacje z posiłku należy bezwzględnie zgłaszać w sekretariacie szkoły lub w formie sms-a na numer  511 383 776 do godziny 8.00.

Kwota należna do zapłaty za obiady  zostanie przekazana uczniom w formie papierowej.

UWAGA!

Jeżeli ktoś nie otrzymał wiadomości o kwocie należnej do zapłaty to proszę wysłać sms-a pod numer 511383776, w treści wpisać: "IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA- ILE?"

Poniedziałek  16.05.2022
Zupa ogórkowa z ziemniakami, ryż z jabłkami, sok owocowy.

Wtorek   17. 05.2022
Gołąbki leniwe, sos pomidorowy, ziemniaki, sok owocowy, mufinki.

Środa  18. 05.2022
Gulasz wp., placki ziemniaczane, sałatka szwedzka, sok owocowy.     ALERGENY:  jaja, gluten, mleko, seler.

Czwartek  19.05.2022
Barszcz czerwony z krokietem, woda mineralna, owoc.

Piątek 20.05.2022
Zupa pomidorowa z ryżem, jajko w sosie musztardowym, ziemniaki, rogalik z marmoladą.

Poniedziałek  23.05.2022
Zupa shreka z groszkiem ptysiowym, łazanki z mięsem i kapustą, sok owocowy.

Piątek 27.05.2022
Zupa jarzynowa, makaron z serem i sosem truskawkowym, woda mineralna.       ALERGENY:  jaja, gluten, mleko, seler.