DLA UCZNIA I RODZICA Z UKRAINY

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem związanym z podstawowym funkcjonowaniem naszej szkoły również w języku ukraińskim. Korzystając z uprzejmości WOM RYBNIK przygotowaliśmy na bazie ich wzoru, zbiór podstawowych wiadomości na start dla ucznia i rodzica. Taka ściąga z podstawowymi informacjami - czas trwania lekcji i przerw, nazwiska uczących, adres szkoły i strony internetowej itp. . Jest to PAKIET POWITALNY DLA UCZNIÓW I RODZICÓW przybywających z zagranicy i rozpoczynających naukę w naszej szkole.

Dokument ten jest rozdawany wszystkim ukraińskim uczniom w formie papierowej, którzy rozpoczną u nas naukę. Pakiet w przypadku zagubienia można również pobrać i wydrukować w szkole. Dziś (środa, 30 marca 2022 r.) na 17:30 zaplanowane jest w sali 41 spotkanie wszystkich rodziców dzieci ukraińskich zapisanych do naszej szkoły, na którym poruszane będą wszelkie tematy związane z funkcjonowaniem ucznia ukraińskiego w naszej szkole. Na spotkaniu oprócz dyrekcji i nauczycieli obecny będzie tłumacz języka ukraińskiego, co powinno znacznie ułatwić nam komunikację. Pakiet można również pobrać TUTAJ.

 

do góry