DZIEŃ OTWARTY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Po dwóch latach przerwy znów do naszej szkoły zawitały przedszkolaki z PP nr 1 i 2 w Pszowie. 22 kwietnia w ramach Otwartego Dnia dla Przedszkolaków "starszaki" miały okazję zwiedzić naszą szkołę i uczestniczyć w lekcji. Kulminacyjnym punktem dnia było przedstawienie pt. "Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek" przygotowane przez klasą III B pod opieką Pani Renaty Miland i Celiny Mamak. O dekoracje zadbała Pani Joanna Brachmańska. Natomiast P. Joanna Huba wykonała szablony czapek, w których wystąpiły dzieci. Z tego miejsca organizatorzy serdecznie dziękują również Rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie pięknych strojów. W ramach zorganizowanego Dnia Otwartego dla Przedszkolaków ogłoszono konkurs plastyczny pt. "Moje wrażenia z pobytu w szkole". Do 10 maja organizatorzy czekają na prace dzieci. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone. "Starszakom" życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

do góry