WYWIADÓWKI, EGZAMINY i...FESTYN

Przypominamy o zaplanowanych na wtorek i środę wywiadówkach. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem umieszczonym w PANELU RODZICA naszej strony internetowej.

Przed nami również trzy kolejne dni egzaminów ósmoklasistów. Zaczynamy we wtorek językiem polskim, a następnie matematyka i język nowożytny. Ogółem 55 uczniów zmagać się będzie z arkuszem egzaminacyjnym. Przypominamy uczniom o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości, długopisu z czarnym tuszem, a na egzamin z matematyki - linijki. Zabrać do sali możemy jedynie butelkę wody (najlepiej niegazowanej). W domu zostawiamy telefony, zegarki elektroniczne i inne niedozwolone akcesoria. Świetlica w tym dniu nie prowadzi żywienia.

W sobotę, 28 maja czeka nas FESTYN SZKOLNY na który już dziś zapraszamy. Rozpoczęcie o 17:00. Szczegóły na plakacie. Zachęcamy do aktywnego udziału!

 

do góry