W JEDYNCE ODBYŁ SIĘ FESTYN

Udało się! Festyn zakończył się sukcesem dzięki Państwu i naszym sponsorom.

Z serca dziękujemy całej Radzie Rodziców z Panią Agnieszką Kędzia na czele oraz SPONSOROM, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego sobotniego FESTYNU SZKOLNEGO. A byli nimi:
Studio urody NEFRETETE, Salon meblowy IZABELA, Producent wędlin i wyrobów mięsnych JANTAR, Piekarnia JEDYNKA, GYSZYNK - Zuzanna Wydra – pasmanteria i sklep z artykułami do rękodzieła, SKLEP ŻABKA, Smażalnia ryb TINCA, Hurtownia papiernicza KABUT, Sklep elektroniczny DIAK, Foto GAWĘDA, Sklep MICHAŁEK, DENTAL MET, Cukiernia - piekarnia CZYŻ, Gabinet kosmetyczny EWA, Hurtownia papiernicza PAPIRUS, Restauracja IMPRESJA, ALI MARKET, Kebab NOK, FIBIC Marek – kursy i nauka jazdy, MY WAY SMOKE AND bbq, Salon fryzjerski MABELLA, Klub Sportowy DOBRAWA, Optyk GAWĘDA, Zakład fryzjerski AGATA, Sklep rowerowy PAWEŁEK, ZAKŁAD MASARNICZY JANETA, oraz darczyńcy pragnącemu zachować anonimowość.
Dziękujemy z całego serca w imieniu dzieciaków!!!

Już trwają prace nad budową strefy komfortu dla klas IV-VIII ufundowaną przez Radę Rodziców naszej szkoły.
Szczególne podziękowania dla grupy tanecznej TORNADO z Pszowa i ich opiekunów za uświetnienie imprezy swoimi występami. Dziękujemy!

 

do góry