PASJONAT HISTORII

 

13 czerwca 2022 r. w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbyła się uroczysta Gala, w trakcie której nagrodzeni zostali zwycięzcy powiatowych konkursów, przeprowadzonych w mijającym roku szkolnym.  Wśród nich znalazł się Grzegorz Janecki, uczeń klasy siódmej naszej szkoły, który osiągnął sukces z historii. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie jego ciężka praca i pasja, którą z poświęceniem rozwijał w każdej wolnej chwili. Wysiłek się opłacał, gdyż Grzegorz przyjął z rąk członkiń Zarządu Powiatu Wodzisławskiego serdeczne gratulacje oraz dyplom, wartościową książkę, bezprzewodowe słuchawki i powerbank. Jesteśmy pełni podziwu wiedzy jaką posiada Grzegorz i życzymy mu, aby w przyszłym roku szkolnym nie ustał w swoich dążeniach i osiągał kolejne sukcesy. Do konkursów naszego Grzegorza przygotowywała pani Hanna Krzykała (nauczyciel historii), której również serdecznie gratulujemy!

 

do góry