NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH 2022

Dziś, 21 czerwca 2022 r., nasza uczennica klasy ósmej AMELIA ANTONIN, wzięła udział w uroczystości wręczenia PLATYNOWEGO WIKTORA najlepszym uczniom naszej gminy. W towarzystwie rodziców, dyrektorów i wyróżnionych uczniów pozostałych pszowskich szkół, przewodniczącej Rady Miejskiej w Pszowie Elżbiety Idziaczyk, przewodniczącej Komisji Edukacji Jolanty Lis, sekretarza gminy Alicji Nawrat i dyrektora ZOPO Mirelli Ogrockiej, odebrała z rąk burmistrza Miasta Czesława Krzystały nagrodę za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022.

Na Gali NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH zorganizowanej przez władze Miasta doceniono po jednym uczniu z każdej szkoły naszej Gminy. Podobną uroczystość zaplanowaliśmy również w naszej szkole. W przypadku Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie, już w najbliższy piątek o godzinie 11:00, w sali gimnastycznej,  aż 54 uczniów "Jedynki" zostanie wyróżnionych w trzech kategoriach: SUPER UCZEŃ - najlepsi uczniowie (średnia na świadectwie powyżej 5.0), Laureaci konkursów oraz sportowcy zajmujący miejsca na podium od szczebla powiatowego w górę. W uroczystości oprócz wyróżnionych uczniów wezmą udział przedstawiciele władz naszego Miasta, Rady Rodziców, wychowawcy i dyrekcja szkoły.

Uroczystość zostanie zorganizowana dzięki wsparciu Rady Rodziców naszej szkoły z panią przewodniczącą Agnieszką Kędzia na czele. Dzięki Rodzicom zapowiada się m.in. słodki poczęstunek, statuetki dla SUPER UCZNIÓW i LAUREATÓW, dyplomy i słodkie nagrody dla SPORTOWCÓW. Uroczystość uświetni swoim występem jeden z nagrodzonych uczniów  - Aleksander Tosik.

Już niebawem zamieścimy sprawozdanie wraz z całą listę wyróżnionych uczniów naszej szkoły, którzy swoją postawą i całoroczną pracą niewątpliwie zasłużyli na to WYRÓŻNIENIE.

 

do góry