MAJOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Miejski Uczniowski Klub Sportowy Jedynka w Pszowie zaprasza zainteresowanych uczniów Naszej Szkoły na turnieje tenisa stołowego, które zostaną rozegrane w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie.

1. Turniej dla uczniów klas 4-8 (osobno dziewczęta osobno  chłopcy) 11 maja o godz.  16:00.

2. Turniej dla uczniów klas 1-3 grają razem dziewczynki i  chłopcy 13 maja godz. 16:00.

Każdy uczestnik turnieju bierze udział w losowaniu nagród. Dla wszystkich zawodników przygotowana  jest słodka niespodzianka.

Ze sportowym pozdrowieniem Prezes MUKS Jedynka Grzegorz Miler

WYNIKI I TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO W ROKU 2022

Czas na wyniki opracowane po turnieju przez prezesa klubu, Grzegorza Milera, który był sędzią głównym tych zawodów
29 i 30 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie MUKS "Jedynka" zorganizował turniej tenisa stołowego dla uczniów szkół podstawowych. We wtorek rywalizowali uczniowie klas 4-8. Wśród dziewcząt wygrała Hania Chrupcala, druga była Julia Kulikowska a trzecia Nikola Rus. Pierwsze miejsce wśród chłopców zajął Tobiasza Rusok, przed Olkiem Tosikiem i Samuelem Korgelem. W środę rywalizowali uczniowie klas 1-3. Tutaj najlepszy był Franek Mańka, drugie miejsce zajęła Oliwia Iksal a trzeci był Wojtek Wegrzyk. Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz słodki poczęstunek. Nagrody rzeczowe, dyplomy, puchary oraz słodycze zostały zakupione ze środków finansowych przyznanych przez Miasto Pszów na działalność MUKS "Jedynka" Pszów. Wszyscy uczestnicy zawodów zostali zaproszeni na kolejny turniej zaplanowany na maj.

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OTWIERAJĄCY CYKL ROZGRYWEK

Uwaga MŁODZI TENISIŚCI!!!

W ramach realizacji zadania publicznego "Jedynka gra w tenisa" na rok 2022 rozpoczynamy turniej inaugurujący cykl rozgrywek tenisa stołowego. Wszystkie turnieje zaplanowane są w sali gimnastycznej nr 1  w Pszowie.  Pierwszy z nich odbędzie się 29 marca (wtorek)  od godz. 16:00 i przeznaczony będzie dla uczniów starszych (dziewczęta i chłopcy klas 4-8), natomiast w środę 30 marca na godz. 16:00 zapraszamy uczniów młodszych (dziewczęta i chłopcy klas 1-3).

Tradycyjnie przewidujemy poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju zaś dla najlepszych -dyplomy i nagrody rzeczowe.

NOWA EDYCJA ZAJĘĆ SPORTOWYCH SKS 2022

Zapraszamy uczniów do udziału w kolejnej edycji zajęć sportowych SKS. Godziny i dni zajęć SKS pozostają takie, jak w ubiegłym roku (wtorki i środy). Wszystko znajdziecie na naszej tablicy ogłoszeniowej przy sali gimnastycznej. Zajęcia odbywać się będą odrębnie dla chłopców i dla dziewcząt. Ciekawostką jest wprowadzenie w grupie dziewcząt dodatkowej dyscypliny jaką jest gimnastyka. Tak więc oprócz siatkówki jako dyscypliny wiodącej włączamy u dziewczyn gimnastykę. Przypominam, że obowiązują stroje sportowe.