OSTATNI W TYM ROKU TURNIEJ OTWARTY TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI.

14 grudnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie rozegrano mikołajkowo - świąteczny turniej tenisa stołowego, którego organizatorem był MUKS Jedynka PSZÓW. Uczniowie pszowskich szkół rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. W klasach 1-3 wygrał Wojtek Wegrzyk, drugi był Franek Mańka a trzecie miejsce zajęła Maja Soluch. Wśród starszych dziewcząt zwyciężyła Hania Chrupcala przed Julią Kulikowska i Nicola Bugiel. Tobiasz Rusok wygrał kategorię chłopców, drugi był Kacper Białek a trzecie miejsce zajął Dawid Pycior. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali słodki poczęstunek, najlepsi puchary i dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Sędzią głównym zawodów był osobiści Prezes MUKS "Jedynka" w Pszowie, pan GRZEGORZ MILER, któremu bardzo dziękujemy!

Był to ostatni z zaplanowanych turniejów otwartych tenisa stołowego, zorganizowany w ramach realizacji zadania publicznego na rok 2022. Nie mówimy jednak ostatniego słowa, gdyż Zarząd Klubu zaplanował jeszcze jeden turniej TYLKO DLA NAJMŁODSZYCH CZŁONKÓW MUKS "Jedynka" w Pszowie. O terminie rozgrywek członkowie klubu zostaną powiadomieni podczas swoich treningów.

Podsumowanie sportowe naszych działań w roku 2022 ukaże się niebawem, ale już dziś dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za całoroczne wsparcie, pomoc i wkład swojej bezinteresownej pracy na rzecz aktywnego uczestniczenia naszych uczniów w sportowym życiu szkoły i Klubu. Zawodnikom zaś życzymy samozaparcia, sukcesów sportowych i satysfakcji z osiąganych wyników. Urzędowi Miasta Pszów dziękujemy za wsparcie finansowe, licząc na kontynuację współpracy.

OSTATNI W TYM ROKU TURNIEJ OTWARTY TENISA STOŁOWEGO

Miejski Uczniowski Klub Sportowy Jedynka w Pszowie zaprasza wszystkich chętnych uczniów naszego miasta, na mikołajkowo-świąteczny turniej tenisa stołowego, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie w środę 14 grudnia o godz. 16:00.
Turniej zostanie rozegrany w następujących kategoriach:
1. Uczniowie klas 1-3.
2. Dziewczęta klasy 4-8.
3. Chłopcy klasy 4-8.
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymają pamiątkowe dyplomy i puchary. Wśród wszystkich uczestników zawodów zostaną rozlosowane nagrody w postaci sprzętu sportowego.
Ze sportowym pozdrowieniem
Grzegorz Miler

 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Miejski Uczniowski klub Sportowy Jedynka Pszów zaprasza wszystkich chętnych uczniów Waszej Szkoły na turniej tenisa stołowego, który odbędzie się 25 listopada o godz. 16 : 00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie.

Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach :

1.  Dziewczynki i chłopcy klas 1-3.

2. Dziewczęta klas 4-8.

3. Chłopcy klas 4-8.

Najlepsi zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i puchary. Dla każdego uczestnika zawodów przygotowana jest słodka niespodzianka. Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy biorą udział w losowaniu nagród w postaci sprzętu sportowego.

Ze sportowym pozdrowieniem

Grzegorz Miler

TENISOWE ZMAGANIA ZAKOŃCZONE

24 października w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie rozegrano powiatowy turniej tenisa stołowego dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Bardzo dobrze spisały się zawodniczki naszej szkoły siostry Julia i Martyna Prochownik, które w końcowej klasyfikacji zajęły trzecie miejsce. Trenerką dziewcząt była ich starsza koleżanka Hania Chrupcala. Gratulacje dla całej trójki.
 
Szczególne podziękowania dla Prezesa MUKS "Jedynka" w Pszowie, Grzegorza Milera, za bezinteresowne i profesjonalne sędziowanie rozgrywek powiatowych dziewcząt i chłopców, w ramach IGRZYSK DZIECI. Miło jest, gdy wieloletni nauczyciel tej szkoły, pamięta o nas i poświęci swój czas wolny na wolontariat dla szkoły, w której spędził najlepsze lata, jako nauczyciel w-f. DZIĘKUJEMY panie Grzegorzu!!!

 

do góry