POWIATOWE ZAWODY W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

17 marca 2017r. w Zespole Szkół Sportowych w Radlinie został rozegrany finał powiatu szkół podstawowych w mini siatkówce dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły : Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z Radlina, Szkoła Podstawowa z Syryni, Szkoła Podstawowa nr 5 z Wodzisławia Śląskiego i Szkoła Podstawowa nr 1 z Pszowa. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym". Nasze dziewczyny w pierwszym pojedynku uległy zespołowi z Syryni w stosunku 0: 2. W drugim meczu stawiły czoła faworyzowanym gospodyniom zawodów, ulegając im po  bardzo twardym i ambitnym boju 1: 2. W pojedynku o trzecie miejsce nasze dzielne zawodniczki pokonały 2 : 0 reprezentację SP nr 5 Wodzisław Śl. Drużyna SP nr 1 z Pszowa wystąpiła w następującym składzie : Wiktoria Polit, Anna Ćmok, Patrycja Paczos, Agata Kędzia, Inga Przeliorz, Paulina Pastuszka, Oliwia Błachut, Julia Kozdemba, Kasjana Łasiewicz i Małgorzata Pyszny. Gratulacje dla zespołu za zajęcia medalowego  miejsca w finałach powiatowych.

 

do góry