PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE -TENIS STOŁOWY

Po  wygraniu zawodów powiatowych oraz ćwierćfinałów wojewódzkich nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców wybrały się w dniu 28 03 2017r,  do Ligoty na Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpili mistrzowie zawodów rejonowych z Rybnika, Raciborza, WodzisłAwia Śląskiego i Bielska-Białej. Drużyna naszych dziewcząt w składzie  Kamila Lechocka i Tatiana Suchodolska pokonała zespoły  z SP nr 5 Żory i SP Budziska. W trzecim decydującym meczu nasze dziewczęta musiały  uznać wyższość gospodyń z  SP nr 3 Ligota przegrywając w stosunku 1 : 3. Chłopcy w składzie Mateusz Kabut, Mateusz Hamala i rezerwowy Szymon Dronszczyk pokonali drużyny SP 24 Rybik i SP Gaszowice po 3 : 0. Podobnie jak dziewczęta przegrali w trzecim meczu z SP 3 Ligota. Drugie miejsce w tych zawodach zajęte przez nasze dziewczęta i chłopców daje awans do finałów wojewódzkich. Gratulujemy i czekamy na dobre wieści z zawodów kolejnego  szczebla.

do góry