FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX PSZOWA 2017

25 listopada 2017 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie odbyły się finałowe zawody z cyklu Grand Prix Pszowa 2017 w tenisie stołowym. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach : dziewczynki klasy 5-7, chłopcy klasy 5-7 oraz najmłodsi grupa mieszana klasy 1-4.  Zawody finałowe pozwoliły wyłonić  najlepszych zawodników w poszczególnych  grupach. Ostatecznie wśród dziewczynek pierwsze miejsce zajęła Kamila Lechocka przed Iwoną Kijewską  i Emilią Michalak. W grupie chłopców wygrał Mateusz Hamala  drugi był Mateusz Kabut a trzeci Szymon Dronszczyk. W najmłodszej kategorii wiekowej klasy 1-4 najlepszy okazał się Adam Sławacki, który wyprzedził Kamila Widenkę i Kamila Dronszczyka. Na zakończenie zawodów najlepsi otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, a wszyscy uczestnicy turniejowych zmagań otrzymali ogromne pyszne czekolady. Turnieje z cyklu Grand Prix Pszowa zostały zorganizowane przez Miejski Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” Pszów a środki finansowe na zakup pucharów, nagród i dyplomów zostały przyznane w ramach dotacji na sport przez Miasto Pszów.  

   

do góry