OSTATNI W TYM ROKU TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

16 grudnia 2017r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie został rozegrany Świąteczno  -  Noworoczny turniej tenisa stołowego dla uczniów szkół podstawowych.  W zawodach wystartowali uczniowie ze szkół podstawowych Pszowa, Rybnika i Wodzisławia Śląskiego,  którzy rywalizowali w trzech kategoriach : uczniowie klas 1-3 razem dziewczynki i chłopcy, dziewczynki klas 4-7 oraz chłopcy klas 4-7. Jak zwykle wszystkie pojedynki były bardzo zacięte i stały na  niezłym poziomie. Po trzech godzinach zmagań wyłoniono najlepszych w poszczególnych grupach. 

Oto wyniki zawodów   :

klasy 1 - 3 1. Kamil Dronszczyk, 2. Nikola Rus, 3. Tobiasz Rusok

dziewczynki klasy 4 - 7 1. Kamila Lechocka, 2. Iwona Kijewska, 3. Emilia Michalak

chłopcy klasy 4 - 7 1. Mateusz Hamala, 2. Mateusz Kabut, 3. Marcin Golda

Najlepsi zawodnicy  każdej kategorii otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zawodów wzięli udział w losowaniu 10 nagród w postaci sprzętu sportowego. Organizatorem zawodów był Miejski Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" w Pszowie a pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody zostały zakupione ze środków przyznanych na  działalność klubu przez Miasto Pszów. 

do góry