FINAŁ DZIEWCZĄT W TENISIE STOŁOWYM

                6 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie rozegrano  finały powiatowe szkół podstawowych dziewcząt w tenisie stołowym. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie :  Hania Chrupcała i Nikola Rus uczennice klasy trzeciej oraz Kamila Lechocka z klasy szóstej. Chociaż nasz zespół był najmłodszy wśród wszystkich rywalek to spisał się na szóstkę.  Po pokonaniu drużyn z SP Marklowice, SP 5 Wodzisław Śląski i SP 3 Wodzisław Śląski nasze dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w zawodach. Gratulujemy bardzo dobrej postawy i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych.

                Tydzień wcześniej został rozegrany finał powiatu w tenisie stołowym chłopców. Wśród 14 drużyn szkolnych bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mateusz Hamala i Jakub Krakowczyk. Nasi zawodnicy zdobyli pierwsze miejsce wyprzedzając drużyny  SP  4 Pszów i SP 1 Wodzisław Śląski kwalifikując się tym samym do zawodów rejonowych. Gratulujemy i czekamy na dobre wieści z tych zawodów.

do góry