RUSZAMY NA LODOWISKO

Zaczynamy wreszcie wyczekiwane zajęcia lekcyjne na lodowisku, w ramach realizacji podstawy programowej z wychowania fizycznego. Co 2 tygodnie klasy IV-VI wychodzą z nauczycielem na lodowisko w ramach w-f. Oczywiście zajęcia te są bezpłatne i obowiązkowe. Pamiętajmy o właściwym ubiorze. Stroimy się w tym dniu "na cebulkę". Na rękach obowiązkowo rękawiczki zabezpieczające nasze palce. Dobrze byłoby mieć w szafce szkolnej suchą koszulkę do przebrania po zajęciach i coś do picia. Na lodowisku wszystkich uczniów naszej szkoły obowiązuje kask. Poprawiając bezpieczeństwo uczniów Rada Rodziców w ubiegłym roku takie zakupiła. Kask można pobrać przed lekcją u nauczycieli w-f albo przynieść swój. Uczniowie bez kasku nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach i będzie to traktowane jako "brak stroju do zajęć w-f". Do wypożyczenia "za darmo" mamy również łyżwy szkole. Wiadomo, że swoje zawsze są lepiej dopasowane, naostrzone i wypróbowane.

do góry