KONIEC KOLEJNEJ EDYCJI ZAJĘĆ SKS

Z końcem listopada zakończyliśmy zajęcia SKS w ramach programu ministerialnego na rok 2018. W naszej szkole zorganizowaliśmy 2 grupy -dziewcząt i chłopców, uczniów klas IV-VI. Zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu dla każdej z grup. Dyscypliną przewodnią była siatkówka. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach sportowych, deklarując już dziś swój udział w kolejnej edycji programu na rok 2019. Oby się nam udało załapać do kolejnej odsłony tak wartościowego programu. Dziękujemy wszystkim uczennicom i uczniom, którzy tak dzielnie i solidnie ćwiczyli. Wzrost umiejętności z pewnością będzie miał znaczenie w najbliższych zawodach sportowych z piłki siatkowej. Zaplanowaliśmy je na 10 grudnia -dziewczyny i 19 grudnia chłopcy. Gospodarzami zawodów jesteśmy MY, czyli gramy u siebie w eliminacjach. Już niebawem ukażą się zdjęcia w naszej galerii z zajęć SKS, a zainteresowanych uczniów zapraszamy w styczniu 2019 roku do kolejnej odsłony, jeśli oczywiście nasza szkoła zostanie objęta programem ministerialnym.

do góry