MIKOŁAJOWO-ŚWIĄTECZNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

15 grudnia 2018r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie został rozegrany Mikołajowo-Świąteczny  turniej tenisa stołowego. W zawodach uczestniczyli uczniowie klas 4-6  szkół podstawowych osobno w  kategorii dziewcząt i chłopców. Niestety ze względu na  małą frekwencję nie została  rozegrana kategoria  uczniów klas  1-3.  Jeden zawodnik Sebastian Zarzycki,  który zgłosił sie do  tej grupy rozgrywek wystartował w turnieju z chłopcami klas 4-6 i zajął w tej rywalizacji 8 miejsce.. Jak zwykle wszystkie pojedynki były bardzo zacięte i stały na  niezłym poziomie. Po trzech godzinach zmagań wyłoniono najlepszych w poszczególnych grupach. 

Oto wyniki zawodów   :

dziewczynki klasy 4 -6

1. Hania Chrupcała,  2. Nikola Rus, 3. Emilia Kałuża, 4. Emilia Michalak.

chłopcy klasy  4 - 6

1. Tobiasz Rusok,  2. Kacper Pacia, 3. Dacjan Szczęsny. 4. Radek Ochociński

Najlepsi zawodnicy  każdej kategorii otrzymali pamiątkowe dyplomy medale, puchary i nagrody w postaci sprzętu sportowego.  Na zakończenie wszyscy uczestnicy zawodów wzięli udział w losowaniu nagrody głównej, którą była  hulajnoga. Szczęśliwym  posiadaczem tej nagrody został najmłodszy uczestnik turnieju Sebastian Zarzycki.  Organizatorem zawodów był Miejski Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" w Pszowie a pamiątkowe nagrody zostały zakupione ze środków przyznanych na  działalność klubu przez Miasto Pszów. 

 

 

 

 

do góry