BIEGI ŁYŻWIARSKIE 2019

W dniu dzisiejszym reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły zajęła I miejsce w Powiatowych Zawodach w Biegach Łyżwiarskich. Reprezentowali nas: Oliwia Pochcioł, Sabina Adamska, Roksana Miczek, Wiktoria Wdzienczny oraz chłopcy -Karol Wdzienczny, Tomasz Opolony, Maksymilian Gawarzyński, Daniel Myśliwiec. W zawodach startowały 4 szkoły dziewcząt i 5 szkół chłopców, reprezentujące miasta naszego powiatu. Dziewczyny pokonały SP nr 5 Wodzisław Śl., SP nr 4 Rydułtowy oraz SP nr 1 Rydułtowy. Wśród chłopców na drugim miejscu uplasowali się uczniowie SP nr 2 w Pszowie, na trzecim SP 4 Rydułtowy, a kolejne miejsca zajęli: SP nr 5 Wodzisław Śl. i SP 1 Rydułtowy. Gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi Grzegorzowi Milerowi za odniesiony sukces i życzymy powodzenia w zawodach wojewódzkich. Zawodnicy ci, będą reprezentować powiat wodzisławski w finałach wojewódzkich, który odbędzie się 19 marca na lodowisku w Jastrzębiu Zdroju.

do góry