WYNIKI ROZGRYWEK SIATKÓWKI CHŁOPCÓW

Po odwiedzinach "jaskini lwa" żyjemy i mamy się dobrze. Nasza reprezentacja chłopców w składzie: Maksymilian Gawarzyński, Patryk Grela, Daniel Myśliwiec, Konrad Oczadły, Patryk Makulik, Dacjan Szczęsny, Franciszek Pinior, Oliwier Brachman, i Bartosz Ziętek w poniedziałek, 4 marca odwiedziła radliński MOSiR (Dom Sportu), by reprezentować nasze miasto w finałach powiatowych mini siatkówki. Do ścisłego finału awansowały szkoły z Radlina, Pszowa, Marklowic i Lubomi. Chłopcy zagrali na wysokim poziomie, pokonując w dwóch pierwszych meczach zawodników Lubomi i Marklowic wynikiem 2:0. Na koniec przyszło nam się zmierzyć z uczniami szkoły sportowej o profilu - siatkówka. Tam już nie było "zmiłuj się", trzeba było dać z siebie wszystko, a nawet więcej. Mimo iście sportowej walki ulegliśmy gospodarzom 0:2, zdobywając tytuł wicemistrza powiatu wodzisławskiego. W zawodach rejonowych będzie nas reprezentować zasłużenie szkoła sportowa z Radlina. Życzymy im powodzenia i awansu do zawodów wojewódzkich. Gratulujemy naszym dzielnym chłopakom.

do góry