TURNIEJ Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

16 listopada 2019r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie został rozegrany turniej tenisa stołowego z okazji Święta Odzyskania Niepodległości . W zawodach uczestniczyli uczniowie klas czwartych i starsi  szkół podstawowych osobno w  kategorii dziewcząt i chłopców oraz uczniowie klas 1-3. Wszystkie rozegrane pojedynki stały na niezłym poziomie i były bardzo zacięte. Po dwóch  godzinach zmagań wyłoniono najlepszych w poszczególnych grupach. Wśród najmłodszych pierwsze miejsce zajął Tymoteusz Brachaczek, który w finale pokonał Pawła Jęczmionkę. W grupie dziewcząt bezkonkurencyjna była Hania Chrupcała, która wyprzedziła Sabinę Trzaskalik i Emilię Kałuża. Pojedynki chłopców  zdominował Tobiasz Rusok wyprzedzając Radosława Ochocińskiego i Kacpra Pacię.

                Na zakończenie zawodów najlepsi zawodnicy każdej kategorii otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodkie batony. Organizatorem zawodów był Miejski Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" w Pszowie. W tym roku na początku grudnia będzie organizowany jeszcze jeden turniej,  na który wszystkich chętnych zapraszamy.

 

do góry