ZAJĘCIA SKS WRACAJĄ DO SZKOŁY

Zapraszamy na zajęcia sportowe dziewczęta i chłopaków z klas IV-VII, którzy uczęszczali już na zajęcia przed przerwą spowodowaną CORONAWIRUSEM. Zapraszamy również inne osoby, które chcą regularnie brać udział w zajęciach sportowych. Króluje siatkówka, choć i inne sporty goszczą regularnie na naszych zajęciach. Każdy kto chce brać udział w zajęciach sportowych, a nie dostarczył zgody rodziców, powinien ten dokument donieść.

Harmonogram zajęć jest nieco zmieniony, gdyż planujemy zajęcia zamiast 2, to 3 razy w tygodniu dla dziewcząt i 3 razy w tygodniu dla chłopców, do końca grudnia.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

Dziewczęta - Grzegorz Miler

Poniedziałek, od godziny 14:20

Środa i czwartek od godziny 7:00

Chłopcy -Jacek Sowa

Poniedziałek i wtorek, od godziny 7:00

Środa od godziny 15:10

Obowiązuje strój sportowy!!!

 

do góry