RUSZA KOLEJNA EDYCJA ZAJĘĆ SKS

Informuję, że rusza kolejna edycja zajęć SKS w naszej szkole. Zajęcia realizowane będą stacjonarnie dla zainteresowanych uczniów klas IV-VII w dwóch grupach: dziewcząt i chłopców.

SKS chłopców (prowadzący Jacek Sowa)odbywać się będzie w poniedziałki i środy od 15:10.

SKS dziewcząt (prowadzący Grzegorz Miler) we wtorki i czwartki od 15:00.

Każdy z uczestników zajęć zobowiązany jest do dostarczenia podpisanej ZGODY RODZICA znajdującej się w dokumentach do pobrania na naszej stronie internetowej. Zgody można również pobrać wydrukowane u nauczycieli w-f. Załącznik w formie elektronicznej został również wysłany LIBRUS-em. Zapraszamy do wspólnej zabawy i konkretnego ruchu fizycznego. DOŚĆ KOMPUTERA -czas na sportowy pojedynek przy siatce.

Obowiązują zasady reżimu sanitarnego na terenie szkoły.

do góry