DRUGI OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 

Przez dwa dni 28 i 29 maja  w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie  rywalizowali młodzi tenisiści stołowi z pszowskich szkół podstawowych w II otwartym turnieju tenisa stołowego.  Organizatorem turnieju był Miejski Uczniowski klub Sportowy "Jedynka" Pszów. W piątek do rywalizacji przystąpili najmłodsi zawodnicy, uczniowie klas 1 - 3, natomiast w sobotę grali zawodnicy z klas 4 -8, osobno dziewczęta i osobno chłopcy. Zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy  i medale.

 

Najlepsi w poszczególnych kategoriach :

klasy 1-3: 1. Tymoteusz Brachaczek, 2. Mikołaj Kołek, 3Bielec Fabian.

 

dziewczęta klasy 4-8 : 1. Hanna Chrupcała, 2. Julia Kulikowska,

 

3. Zuzanna Wawrzyńczyk.

 

chłopcy klasy 4-8 : 1.Tobiasz Rusok, 2. Kacper Pacia, 3. Radosław Ochociński.

 

Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy wzięli udział w losowaniu nagród, tym razem plecaków  oraz   otrzymali również słodki poczęstunek. Nagrody rzeczowe, dyplomy i medale zostały zakupione ze środków finansowych przyznanych przez Miasto Pszów na realizację zadania publicznego przez  MUKS "Jedynka" Pszów.

 

do góry