SKS -ZAPRASZAMY OD 6 WRZEŚNIA 2021 r.

Przypominamy  uczennicom i uczniom naszej szkoły o wznowieniu zajęć sportowych z siatkówki w ramach kontynuacji programu SKS. Zajęcia prowadzone są w grupach dziewcząt i chłopców. Od nowego roku szkolnego miejsce pana Grzegorza Milera (który o nas ciągle pamięta i wspomina Wasze sportowe wyczyny) zajął pan Michał Koczor.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów z klas IV-VIII do udziału w sportowej zabawie. Wystarczy zgłosić się do nauczycieli w-f, pobrać formularz zgody, poprosić rodziców o zgodę (podpisać przez rodzica) i dostarczyć go do szkoły. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny.Uczniowie, którzy w poprzednim roku dostarczyli zgody nie muszą ponownie składać dokumentu.

Harmonogram zajęć wygląda następująco:

DZIEWCZYNY (prowadzący zajęcia Michał Koczor):

wtorek 15:10 -16:05 i środa 7:00 -7:55

CHŁOPCY (prowadzący zajęcia Jacek Sowa):

wtorek 7:00 -7:55 i środa 15:10 -16:05

Przypominamy, że na zajęciach obowiązują stroje sportowe!

do góry