POWIATOWE ZAWODY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W TENISIE STOŁOWYM

Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszowie była w dniach 25 i 26 października gospodarzem powiatowych i rejonowych Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W poniedziałek grali swoje mecze chłopcy w składzie: Tobiasz Rusok, Kacper Pacia i Tymoteusz Brachaczek. Walcząc o awans do półfinału wojewódzkiego zmierzyli się z rywalami 6 szkół powiatu wodzisławskiego, zajmując ostatecznie 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Niestety awans do kolejnej rundy zapewnia się tylko zwycięzcom. Gratulujemy chłopakom sportowej i walecznej postawy.

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Emilia Brysz, Hanna Chrupcała i Julia Kulikowska zagrała przebojowo we wtorek 26 października, pokonując wszystkie rywalki i awansując z pierwszego miejsca do półfinału wojewódzkiego, planowanego na II połowę listopada w Czechowicach Dziedzicach. Liczymy na dobry występ naszej reprezentacji. O wynikach poinformujemy niezwłocznie.

Zawody sędziował w formie wolontariatu osobiście niezapomniany w tej szkole pan Grzegorz Miler. Dziękujemy panie Grzegorzu za pełen profesjonalizm podczas prowadzenia rozgrywek.

do góry