TURNIEJ Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

 

 

Przez dwa dni 10 i 17 listopada  w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie  rywalizowali młodzi tenisiści stołowi z pszowskich szkół podstawowych w otwartym turnieju tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości.  Organizatorem turnieju był Miejski Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Pszów. W środę  10 listopada  do rywalizacji przystąpili najmłodsi zawodnicy, uczniowie klas 1 - 3, natomiast tydzień później swoje zawody rozegrali uczniowie  z klas 4 -8 ,osobno dziewczęta i osobno chłopcy.

 

Zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy. Najlepsi w poszczególnych kategoriach :

 

klasy 1-3: 1. Franciszek Mańka, 2. Mikołaj Kołek, 3. Sebastian Surma.

 

dziewczęta klasy 4-8 : 1. Hanna Chrupcała, 2. Julia Kulikowska, 3. Sabina Trzaskalik.

 

chłopcy klasy 4-8 : 1.Tobiasz Rusok, 2. Kacper Pacia, 3. Jakub Nitner.

 

Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek i odebrali nagrody w postaci sprzętu sportowego. Nagrody rzeczowe, dyplomy oraz słodycze zostały zakupione ze środków finansowych przyznanych przez Miasto Pszów na działalność MUKS "Jedynka" Pszów. Wszyscy uczestnicy zawodów zostali zaproszeni na kolejny turniej Mikołajkowo-Świąteczny, który zostanie rozegrany w grudniu 2021 r. Turniej sędziował osobiście  Prezes MUKS "Jedynka" w Pszowie GRZEGORZ MILER, który na koniec zawodów zaprosił młodych entuzjastów tenisa stołowego na treningi klubu i kolejne turnieje, tym razem sponsorowane przez JSW S.A.

 

 

 

 

do góry