BIBLIOTECZNY KALENDARZ ADWENTOWY! TAK, NADSZEDŁ JUŻ TEN CZAS...

...dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w odkrywaniu świątecznej magii. Każdego dnia w kolejnych okienkach konkursowego kalendarza adwentowego pojawią się pytania i polecenia. Zbierzcie jak najwięcej poprawnych odpowiedzi, otwierając okienko przypadające na dany dzień grudnia. Termin nadsyłania odpowiedzi mija 3 stycznia 2021. Wysyłajcie je poprzez dziennik elektroniczny w wiadomościach do nauczycieli bibliotekarzy (Pań Ewy Deninger lub Jolanty Sulskiej). Wśród osób, które prześlą poprawne odpowiedzi, zostaną wyłonieni zwycięzcy, z podziałem na klasy 1-3 i 4-7 Wszyscy uczestnicy z klas 4-7 otrzymają punkty z zachowania, a nasi najmłodsi znaczki.

Klikając w poniższy link, wejdziecie do kalendarza:

KALENDARZ

Zachęcamy do konkursu!

Z niecierpliwością czekamy na Wasze odpowiedzi!

 

 

do góry