ŚWIĄTECZNE KONKURSY ROZSTRZYGNIĘTE

W grudniu, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, można było wziąć udział w dwóch konkursach. W pierwszym, Bibliotecznym Kalendarzu Adwentowym, zadaniem uczestników było odpowiadanie każdego dnia na umieszczane w okienkach pytania i zadania dotyczącego okresu świątecznego. Natomiast w drugim można było sprawdzić się ze znajomości piosenek świątecznych, odgadując tytuły utworów na podstawie związanych z nimi obrazkami.

Z przyjemnością informujemy, że w konkursie BIBLIOTECZNY KALENDARZ ADWENTOWY, za bezbłędne odpowiedzi, zwycięzcami zostali:

Oliwia Demel – Ia, Marcelina Majcher – IIb, Milena Kędzia – IVb, Mariusz Nawrat – VIc , Karolina Wolanik – VIIb.

W konkursie ROZWIĄŻ REBUS – ROZPOZNAJ ŚWIĄTECZNĄ PIOSENKĘ, za ich doskonałe rozszyfrowanie laureatkami zostały:

Wiktoria Świerczek – IVb oraz Oliwia Demel – Ib.


Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy chętnie zaangażowali się biorąc czynny udział w świątecznych konkursach.

Każdy uczestnik z młodszych klas otrzymał znaczki, a starsi uczniowie zdobyli punkty z zachowania. Rozdanie nagród nastąpi niebawem dla uczniów klas I-III, a klasy IV - VI otrzymają je po powrocie do szkoły. Serdecznie gratulujemy !!!do góry