ADWENTOWY KALENDARZ

Z powodów niezależnych od pracowników szkolnej biblioteki uczniom nie udało się zebrać wszystkich pytań ukrytych w okienkach KALENDARZA. Od poniedziałku obowiązuje nauczanie zdalne, które uniemożliwia wizyty w szkolnej bibliotece. Proponujemy uczniom zainteresowanym konkursem wersję elektroniczną. W okienkach konkursowego KALENDARZA ADWENTOWEGO zamieszczone zostały dotychczas już podane pytania. Od poniedziałku będą dodawane kolejne na każdy nowy dzień. Klikając w poniższy obrazek, wejdziecie do kalendarza:

Termin oddawania  odpowiedzi do szkolnej biblioteki mija 12 stycznia 2022.  Wśród osób, które dostarczą poprawne odpowiedzi, zostaną wyłonieni zwycięzcy, z podziałem na klasy 1-3 i 4-7 Wszyscy uczestnicy z klas 4-8 otrzymają punkty z zachowania, a nasi najmłodsi znaczki.

do góry