Końcówka roku szkolnego była dla uczniów klas 1–3 czasem pełnym radości, wspólnej zabawy i niezapomnianych chwil.
Był piknik, wspólne gry i zabawy, wyjście na lody i plac zabaw, a także ognisko, przy którym nie zabrakło uśmiechów i rozmów. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała wspólnemu spędzaniu czasu i tworzeniu pięknych wspomnień.
To były chwile pełne radości, śmiechu i dziecięcej beztroski – idealne zakończenie roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzymy naszym uczniom oraz ich rodzinom bezpiecznych, słonecznych i pełnych przygód wakacji!




















