Po raz kolejny włączyliśmy się w ogólnopolską akcję „Tydzień dla Bezpieczeństwa” organizowaną przez Ministerstwo Edukacji.
W naszej szkole zrealizowaliśmy działania profilaktyczne i edukacyjne dotyczące:
- bezpieczeństwa w ruchu drogowym (w tym nowych zasad poruszania się rowerami i hulajnogami),
- bezpiecznego wypoczynku nad wodą,
- bezpieczeństwa w sieci – ochrony prywatności, przeciwdziałania cyberprzemocy i higieny cyfrowej,
- kształtowania odpowiedzialnych postaw oraz troski o zdrowie i bezpieczeństwo własne i innych.
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za aktywne zaangażowanie. Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji!




















